RYANAIR REĢISTRĀCIJA

Ryanair reģistrācija

Ryanair reģistrācija. Ryanair registrācijas veidi. Reģistrācija lidojumam internetā, reģistrācija lidostā. Bezmaksas un maksas pakalpojumi. Reģistrācijas termiņi. Drošības ierobežojumi.

RYANAIR LIDOJUMU SARAKSTS

➔🎫 REZERVĒT RYANAIR AVIOBIĻETES NO €9

Ryanair prioritātes iekāpšana

Ryanair iekāpšanas karte

Ryanair bagāža

Ryanair reģistrācijas veidi

Reģistrācija internetā

Ryanair reģistrācija internetā no 24 līdz 3 stundām pirms izlidošanas ir bezmaksas papalpojums.

Aviokompānija Ryanair piedāvā iespēju bez maksas interneta reģistrāciju. Reģistrēties internetā var no 60 dienām (ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu) vai no 24 līdz 3 stundām pirms izlidošanas (bezmaksas pakalpojums).

Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 24 stundas pirms izlidošanas.

  • Reģistrējieties tiešsaistē.
  • Izdrukājiet savu iekāpšanas karti (ES pilsoni var izmantot elektroniskās iekāpšanas kartes).
  • Iekāpšanas sektorā uzrādiet iekāpšanas karti kopā ar ceļošanas dokumentiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.

Reģistrācija lidostā

Par maksu jūs varat reģistrēties lidostā aviokompānijas kasē. Reģistrācija sākas 2 stundas un beidzas 40 minūtes pirms izlidošanas. Noteiktos gadījumos reģistrēšanās lidostā vieta tiek slēgta agrāk. Maksa par reģistrēšanos lidostā – €/£55 par pasažieri.

Pasažieri ar prioritātes iekāpšanu

Ja esat iegādājies pakalpojumu “Prioritārā iekāpšana”un ierodaties pie iekāpšanas izejas ne vēlāk kā trīsdesmit (30) minūtes pirms izlidošanas, varat doties uz lidmašīnu pirms pārējiem pasažieriem, kuri to nav izdarījuši.

Drošības ierobežojumi

Pirms ceļojuma rūpīgi iepazīsties ar Eiropas Savienībā noteiktajām drošības prasībām un ierobežojumiem ceļotāju bagāžas saturam. Ja neesi pārliecināts, vai bagāžā drīkst pārvadāt kādu priekšmetu, ieskaties bistamie.lv vai zvani uz lidostas informācijas tālruni 1817

Ja tava bagāža nav atceļojusi kopā ar tevi vai ir bojāta, vērsies lidostas Lost&Found birojā, kas atrodas bagāžas saņemšanas zālēs pirms muitas kontroles.

Ryanair reģistrācija lidojumam
Ryanair reģistrācija lidojumam